Brak czasu – praca, obowiązki domowe, małe dzieci. Jasne, jest dużo trudniej gdy mamy na głowie wiele spraw. Jednak musimy również zadbać o siebie i swoje potrzeby. Jeśli chcemy popracować nad swoją sylwetką – do dzieła! Nikt za Ciebie tego nie zrobi. Jak znaleźć czas na ćwiczenia? Postaram się nieco pomóc.

Jak znaleźć czas na ćwiczenia?

  • Ćwiczenia nie muszą być długie – długie ćwiczenia wcale nie muszą być lepsze od tych 30 minutowych. Nie chodzi o czas, ale o intensywność. Lepiej będzie jeśli wykonasz półgodzinny, intensywny trening niż na przykład godzinny trucht. Dostosuj ćwiczenia do czasu, który możesz poświęcić na ćwiczenia.
  • Zaplanuj sobie czas – jeśli ciężko jest Ci się zorganizować zacznij planować swój dzień. Pod koniec dnia poczujesz wielką satysfakcję z tego, że odhaczyłeś/łaś sobie wszystkie punkty z listy. Wciśnij gdzieś te 30 minutowe ćwiczenia, to naprawdę nie tak dużo!
  • Kilka rzeczy na raz – wykonując rozgrzewkę lub ćwiczenia możesz włączyć sobie swój ukochany serial lub podcast. Czas upłynie szybciej i milej a ty odznaczysz dwie rzeczy w swoim notatniku.
  • Wypracuj nawyk – gdy ćwiczenia wejdą Ci w krew naturalną naturalnością będzie ich wykonanie w ciągu dnia. Efekty będą zdumiewające, a Ty będziesz ogromnie dumny/a z siebie!

PROMOCJA!

Odbierz i wypróbuj naszą DIETĘ ZA DARMO!

Aby odebrać darmową dietę napisz do nas na messenger z informacją, że chcesz skorzystać z darmowej diety.


Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

ODBIERZ BEZPŁATNIE

dieta + Przepisy

Aby odebrać darmową dietę napisz do nas na messenger z informacją, że chcesz skorzystać z darmowej diety.