Zdrowe przekąski z Lidla

Przedstawiam serię ”zdrowe przekąski z Lidla”. Polecam również zajrzeć na wpis dotyczący fit przekąsek z Biedronki: link tutaj. Znajdziecie tutaj szybkie i jednocześnie zdrowe przekąski. Tym razem zaopatrzymy się w Lidlu. Często robię zakupy w tym markecie i znalazłem w nim na prawdę sporo produktów, które co jakiś czas spokojnie mogą zastąpić nam przekąskę między posiłkami.

Dzisiejsze propozycje to takie produkty, po które sam sięgam na co dzień i polecam swoim podopiecznym.

1. Chipsy warzywne

Jako alternatywa zwykłych chipsów są naprawdę genialne. Szczególnie z buraków… konkretnie zdrowe przekąski z Lidla! Posiada świetny skład oraz smak. Cena… daje wiele do życzenia.

cena: 7,99 zł za 100g produktu

2. DayUp

Owsianka na szybko, która smakuje jak szarlotka! Przedłuża Ci się praca lub pobyt na mieście? Nie masz czasu by coś zjeść? W takich chwilach warto mieć pod ręką DayUp!

cena: ok. 2,69 zł za 120 g produktu

3. Jogurt Skyr

Chyba każdy już poznał Skyr – to przepyszny i zdrowy jogurt w stylu islandzkim. Ten w Lidlu od marki Pilos nie zawiera dodatku cukru i posiada wiele wariantów smakowych.

cena: 1,99 zł za 150 g produktu


PROMOCJA!

Odbierz i wypróbuj naszą DIETĘ ZA DARMO!

Aby odebrać darmową dietę napisz do nas na messenger z informacją, że chcesz skorzystać z darmowej diety.


4. Batoniki Alesto Raw

Batonik ten to świetna alternatywa dla słodyczy. Główne składniki to daktyle i orzechy. Mała rada: przez ilość cukrów dostarczanych z daktyli lepiej nie przesadzać.

cena: ok. 2,99 zł za 45 g produktu

5. Szybki Obiad

Na gotowy obiad z Lidla polecam wybrać kaszę jaglaną w różnych wariantach. Szybkie i zdrowe źródło dobrych węglowodanów. Na pewno doda energii na dłużej.

cena: ok. 4,99 zł za 100 g produktu

6. Owsianka

Owsianka na szybko to kolejne zdrowe przekąski z Lidla. Może nie jest tak dobra jak ta domowa, ale między posiłkami na szybko jest dobrym rozwiązaniem.

cena: ok. 1,89 zł za 65 g produktu

7. Jogurt wysokobiałkowy Pilos

Jogurt wysokobiałkowy Pilos składa się wyłącznie z mleka i bakterii fermentacji mlekowej. 

cena: ok. 1,69 zł za 150 g produktu